Lenovo Tab 10

Aile boyu kullanıma uygun multimedya tablet

Ebeveynler, Lenovo Tab 10 sayesinde tabletlerini rahatça çocuklarıyla paylaşabilirler. Çoklu kullanıcı hesaplar sayesinde aileler çocuklarının deneyimlerini izleyebilir ve uygunsuz içerikleri engelleyebilir. Ayrıca her aile üyesi, Tab 10’un büyük ekranından, güçlü sesinden ve uzun pil ömründen yararlanır.

Her açıdan görünen görseller

Kablolardan kurtulun ve dilediğiniz yerden izleyin. Tab 10’un 10,1 inçlik yüksek çözünürlüklü (1280 x 800) ekranı, Netflix, Hulu ve YouTube’da en sevdiğiniz program ve videoları izlemek için mükemmeldir. Ayrıca IPS teknolojisi, fotoğraf ve videoların her açıdan mükemmel görünmesini sağlar—Tüm ailenizle birlikte video izlerken herkes mükemmel görüş açısına sahip olacak.

Cihazınızı paylaşın—ancak gizliliğinizi koruyun

Ailenin her üyesi, Tab 10’da kendi özel deneyiminin tadını çıkarır. Her kullanıcı, bireyselleştirilmiş ayarlar, duvar kağıdı ve sosyal medya hesaplarıyla kendi hesabını elde eder.

Çocukları koruyun

Ebeveynler, uygunsuz içeriklere erişimi engellemek ve çocukların cihazı kullanma sürelerini sınırlamak için Çocuk Modunu kullanabilirler.

Tüm gün tadını çıkarın

Tüm aile tarafından paylaşılacağından Tab 10, yoğun bir şekilde kullanılacaktır. Ancak uzun süre dayanan pili sayesinde, cihazınızı hareket halinde 10 saate kadar kullanabilirsiniz.

 

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş