DJI Ryze Tech Tello Drone

Uçan becerilerinizi gerçekleştirin, EZ Shots ile hızlı videolar çekin ve kodlama eğitimi ile dronları öğrenin. Bir drone uçurmanın ne kadar harika olduğunu öğrenmek için bir Tello alın!

Drone için yeni misiniz? Hiç Sorun değil

Tello’yu uçurmak daha kolay olamazdı! Sezgisel kontrollerle istediğiniz zaman veya istediğiniz yerde uçmak için telefonunuzu çıkarmanız yeterlidir.

Gökyüzünden Dünyaya Bakın

İster bir parkta, ofiste, ister evde takılıyor olun, dünyayı her zaman heyecan verici yeni bakış açılarından çıkararak deneyimleyebilirsiniz. Tello, video iletimini ekstra kararlı hale getiren iki anteni ve etkileyici uzun uçuş süreleri sunan yüksek kapasiteli bir pile sahiptir.

Sonsuz Keyif için Fantastik Özellikler

Tello’nun DJI tarafından desteklenen bir uçuş kontrolörü gibi paketlediği tüm teknolojileri sayesinde, harika ve karmaşık hareketleri ekranda sadece bir dokunuşla yapabilirsiniz. Uçmak hiç bu kadar eğlenceli ve kolay olmamıştı!

Harika Resimler ve Videolar Çekin

Yüksek kaliteli görüntü işlemcisi ile donatılmış olan Tello, inanılmaz fotoğraflar ve videolar çeker. Uçmayı bilmiyor olsanız bile, EZ Shots ile pro-level videolar kaydedebilir ve bunları akıllı telefonunuzdan sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Tello Süper Güvenli

Tello’nun hafif fakat dayanıklı tasarımı, yazılım ve donanım korumaları ile birleştiğinde, her zaman güvenle uçabilirsiniz.

Öğrenin ve Yaratın

Oyun öğrenmenin önemli bir parçasıdır, bu yüzden Scratch ile Tello programlanabilir hale getirdik, MIT tarafından geliştirilen bir kodlama sistemi çocuklar ve gençlerin eğlenirken programlamanın temellerini öğrenmelerini sağlar. Daha gelişmiş bir kullanıcıysanız, Tello SDK’yı kullanarak Tello için yazılım uygulamaları da geliştirebilirsiniz.

1 yorum
  1. Great blog you have got here.. It’s hard to find high-quality
    writing like yours nowadays. I honestly appreciate people like
    you! Take care!!

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş