• TL-PB10400

Favori Güç Aleti

TP-LINK Ally serisi power bankler piyasada bulabileceğiniz en iyi bataryalardan biri olan LG bataryaları kullanır. Bütün şarj edilebilir bataryalar sınırlı ömüre sahiptir ve mevcut kapasiteleri soğuk havalarda azalır. Güçlü LG bataryaların gelişmiş batarya teknolojisinden faydalanan Ally serisi power bankler ömrün kendiliğinden tükenmesini azaltır, power bank’in ömrünü en üst seviyeye çıkarır ve soğuk havalarda daha yüksek kapasite sunarlar.

Birinci sınıf yüksek enerji verimlilik devre ile çalışan bu özgün 10400mAh yüksek kapasite tüm cihazlarınızı daha fazla kez şarj etmek için daha fazla güç muhafaza ederek şarj etme ve bekleme kayıplarını en aza indirir.

TP-LINK’in Akıllı Şarj teknolojisini kullanan her iki Akıllı çıkış bağlantı noktası da iPhone, iPad, Samsung, Nexus, Kindle gibi cihazlardan Apple Watch, Fitbit veya herhangi bir giyilebilir cihaza kadar bağlantı noktalarına bağladığınız herbir cihazı akıllı bir şekilde tanımlar ve en iyi şarj akımını iletir. Tüm cihazlarınız için mükemmel şarj cihazı olur.

Bu güçlü şarj cihazı 5V/2.4A toplam 15W’a kadar ultra hızlı şarj çıkışını destekler ve orjinal şarj aletlerinizin çoğunun sınırlı gücü yüzünden yapamadığı halde, en iyi hızda bütün cihazlarınızı şarj eder. TL-PB10400 şarj süresinden %40 oranında tasarruf ederek cihazlarınızı %65 daha hızlı şarj edebilir. Orjinal Apple şarj aletiyle iPhone 6s Plus cihazını şarj etmek 250 dakika sürerken, TL-PB10400 ile aynı cihazı şarj etmek sadece 150 dakika sürer.

5V/2A hızlı şarj girişini desteklemesiyle TL-PB10400’ün tamamen şarj olması sadece 6.3 saat sürer. Bu süre diğer 10000mAh modellerinde 9.8 saattir.Bir gecede 0%’dan 100%’e ulaşır ve TL-PB-10400 ürününüz her sabah yanınıza almanız için full kapasitede hazırdır.

Gömülü el feneri evde veya dış ortam aktiviteleri için kullanışlıdır.

Ally serisi power bankler cihazlarınızı ve power bank’inizi kısa devreye, aşırı voltaja, aşırı akıma, aşırı şarja, aşırı deşarja ve aşırı ısınmaya karşı korumak için en yeni güvenlik özelliklerini kapsar.

Tabletler gibi büyük bataryalı cihazlardan akıllı giyilebilir cihazlar gibi küçük bataryalı aletlere kadar bütün OS, Android, Windows işletim sistemli akıllı cihazlar ve diğer çoğu USB-şarjlı cihazlar ile uyumludur.

 

TL-PB10400: 10400mAh Power Bank

– 10400mAh’lik yüksek kapasiteli pil
– Dual USB portu, iki cihazı eşzamanlı olarak hızlı şarj eder
– 5V girişli USB’den şarj edilebilen cihazlarla uyumlu
– Çoklu güvenlik özellikleri
– Pratik el feneri

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş