Karşılaştırma listesine ekle

Uncharted: Kayıp Miras

1
Genel Puanı:
Fiyatı düşünce haber ver
×
Notify me, when price drops
Set Alert for Product: SONY UNCHARTED: Kayıp Miras PS4 - 89.00 TL

Uncharted: Kayıp Miras

Türkçe Dublaj & Türkçe Altyazı Chloe Frazer geri dönüyor Müthiş bir bağımsız macera The Last of Us ve Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu gibi beğenilen yapımların ardındaki geliştiricinin bu yeni yapımında hızlı aksiyonun ve heyecanlandıran tehlikelerin olduğu yeni bir yolculuğa çıkacaksınız. Meşhur antik Hindistan’ın kutsal eserini geri almaya ve acımasız bir savaştan uzak durmaya çalışan Chloe Frazer, en son Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu’nda görünen paralı asker Nadine Ross’un yardımını almak zorunda. Birlikte Hindistan’ın dağlarının derinlerine inecek, kutsal eserin gizemini ortaya çıkarmak için birlikte çalışmayı öğrenecek, acımasız rakiplerine karşı savaşarak ilerleyecek ve bölgenin kaosa sürüklenmesine mani olacaklar… Chloe Frazer İlk – Uncharted 2: Among Thieves’de En son – Uncharted 3: Drake’s Deception’da görüldü Serinin en popüler karakterlerinden biri olan Chloe zekâsı, arkeoloji bilgisi ve doğaçlama yapısı ile Nathan Drake’e rakip olan meşhur bir hazine avcısıdır. Hem çatışmalarda hem de direksiyonda yetenekli olduğunu göstermiştir. Chloe, dürtüsel ve doğaçlama bir yapıya sahiptir, zekâsına güvenir ve yöntemleri çoğu zaman ahlâki çizgilerde kalsa da en sonunda istediğini elde eder. Fakat kendi sınırları vardır ve kötüye giden bir durumla karşılaştığında işe son vermekten çekinmez. Nadine Ross İlk/son görünme – Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu Nadine önceden Uncharted 4’ün bir numaralı düşmanı Rafe Adler tarafından tutulan Güney Afrikalı askeri örgüt Shoreline’ın acımasız lideri olarak hareket ediyordu. Shoreline’ın dağılmasından sonra Nadine, serbest iş yapan bir paralı asker oldu. Sakinliğiyle, her işi ve her çatışmayı dikkatlice planlamasıyla bilinir, her zaman kontrolü elinde tutmak ister ve halledemediği bir iş hiç olmamıştır.

 

Marka Naughty Dog
Oyun Türü Aksiyon, Macera
Uyumluluk Playstation 4
Yaş Genç
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu HBV0000079RBK
Fiyat iyidir. 89 lira aldım uncharted kayıp miras sipariş ettim kargo elim ulaştı başarılıdır. Oynadığımı memnun oldum sorun yok tavsiye ederim.
Hepsiburada Üyesi - January 11, 2018
Çok kısa... Ürünü webdencebe satıcısından kampanya dahilinde 83,99 tl ye aldım. Satıcı çok hızlı ve ürünü güzel paketlemiş. Arkadaşlar oyun çok kısa. Unc. 4 gibi uzun değil. Yapımcılar Oyun olsun satılsın diye yapmışlar. Bu sebepten dolayı 3 yıldız..
Doğukan Sevinç - December 26, 2017
Beş Yıldız. Paketleme güzel yapılmış. Güvenilir satıcı
tunc sincar - December 25, 2017
9 Toplam Puan
Çok İyi

Fiyat
8.5
Gerçeklik
9
Oynanabilirlik
9.5
Senaryo
9
ARTILARI
  • Gerçekçilik
Yorum yaz
Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyarız

Cevap yazın

Toplam Puan

Neisterim
Yeni Hesap Kaydet
Reset Password
Ürünleri Karşılaştır
  • Cep Telefonu (0)
Karşılaştır
0