• Xperia XZ1

Sony Xperia XZ1

Gözle görünenden daha fazla detay

Sony teknolojileri tarafından desteklenen baş döndürücü eğlence dünyasına dalın. Motion Eye™ kamera ve HDR ekran ile her şey ilk görüşte vaaay anına dönüşüyor.

Daha önce görmediklerinizi görün

Şimdiye kadar gördüğünüzden daha fazla detayı gözler önüne serin. Eşsiz Süper yavaş çekim ile, görüntüler diğer akıllı telefonlarla çekilmiş videolara göre çok daha etkileyicidir.

Öngörülebilir Yakalama ile “işte bu” anlarını asla kaçırmazsınız. Beklenmeyen anları otomatik olarak algılar ve siz daha basmadan hareketi ve gülümsemeyi yakalar.

Xperia XZ1 aksiyon patlamasını keskin bir odakla yakalar, böylece hızlı hareketli çekimler sırasında asla bulanıklık olmaz.

3D Oluşturucu’yu ilk keşfeden siz olun

Yeni ve heyecan verici bir şekilde dikkat çekmek ister misiniz? 3D Oluşturucu’ya göz atın. Yüzünüz, evcil hayvanınız veya akşam yemeğiniz gibi bir nesneyi seçip tarayarak onu 3D bir avatar haline getirin ve yazdırın. Arkadaşlarınız hayran kalacak. Başınızı, bir yemeği veya istediğiniz herhangi bir nesneyi tarayın, Sosyal medya üzerinden arkadaşlarınıza ve ailenize gönderin, 3D yazdırarak avatarınıza hayat verin.

Daha iyi renk, netlik ve kontrast

Hareket halindeyken HDR filmler izleyin.En yeni Sony BRAVIA® TV’lerde kullanılan teknolojiye sahip Xperia XZ1, daha sürükleyici bir deneyim sunar. 5,2 inç Yüksek Dinamik Aralık (HDR) ekran filmleri o kadar gerçekçi gösterir ki, kendinizi adeta filmin içinde hissedersiniz. Sıra dışı renk, kontrast ve netliğin dünyasına dalın. Sony BRAVIA® TV teknolojisini kullanan Xperia XZ1, inanılmaz derecede net ve gerçekçi HDR program ve filmler oynatarak aklınızı başınızdan alır.

Cep telefonu için TRILUMINOS™ ekran, sıradan bir ekranın gösterdiği renk spektrumunun yaklaşık %138’ini üretir. Renkleri daha geniş bir paletten eşleştirerek daha doğal bir görünüm için en ara renk tonlarına hayat verir.

Cep telefonu için X-Reality™, düşük çözünürlüklü içeriklerde bile her şeyin net görünmesini sağlamak için eksik pikselleri doldurur, gürültüyü azaltır ve dokuyu zenginleştirir.

Dinamik Kontrast Geliştiricimiz kontrastı akıllı bir şekilde düzeltir, böylece en parlak renkler bile asla fazla doygun değil, her zaman net çıkar.

Kendinizi müziğe bırakın

Sony benzersiz ses yeniliklerimizle ünlüdür ve Xperia XZ1 en yeni ses geliştirme teknolojileriyle donatılmıştır. Dinlemek istediğiniz her parçada benzeri görülmemiş ses kalitesinin keyfini çıkarın.

Yüksek Çözünürlüklü Ses ile, adeta en sevdiğiniz sanatçılarla aynı odadaymış gibi hissedersiniz. DSEE HX, tüm müziklerinizi geliştirerek kalitelerini yüksek çözünürlüğe daha da yaklaştırır.

Xperia XZ1, Dijital Gürültü Önleme (DNC) teknolojisine sahiptir. Rahatsız edilmeden müzik dinlemek için, cihazınızı DNC özellikli kulaklıklarla birlikte eşleyerek dış gürültüyü %98’e kadar azaltın.

Önceki modellere kıyasla %50 daha fazla ses basıncına sahip yeni stereo hoparlörler, şu ana kadarki en güçlü Xperia hoparlörlerimizdir.

LDAC sayesinde, kablosuz hoparlör veya kulaklıklara bağlanırken ses kalitesi hiç bu kadar iyi olmamıştı. Bu gelişmiş Bluetooth teknolojisi, Yüksek Çözünürlüklü Sese yakın içerikleri sorunsuz oynatabilir.

Görünüşü de verdiği his kadar iyidir

Çarpıcı bir görünüme sahip olan Xperia XZ1, cihazın dışını çevreleyen kusursuz ve kesintisiz bir metal yüzeye sahiptir. Ayrıca eşsiz renk seçenekleriyle sunulur. Dış kısmı çevreleyen pürüzsüz metal kesintisiz yüzeyi ve baklava kesimli kenarlarıyla Xperia XZ1 her detayında kalite sunar. Geniş renk yelpazemizi, gün biterken doğada oluşan ışık yansımalarından ilham alarak hazırladık. Sizin için günün favori rengi hangisi?

Artık dışarıdayken endişe edeceğiniz en son şey yağmur olmalı. IP65/681 sertifikalı Xperia XZ1 su sıçramalarına, dökülmelerine ve ani bastıran yağmurlara dayanabilecek şekilde tasarlandı.

Dayanıklı Corning® Gorilla® Cam 5 kullanılarak üretilen Xperia XZ1, gününüzün yükünü taşıyabilecek güçtedir.

Entegre parmak izi sensörü, sizi tanıyarak telefona benzersiz dokunuşunuzu katar.

Her zaman yanınızda

Teknoloji, sizin için çalışarak hayatınızı kolaylaştırmak üzere optimize edildi. Hareket halindeyken birden fazla görevi yerine getirebilmenizi ve oyun oynayabilmenizi sağlayan hızlı işlemci. Xperia XZ1, şarjı gün boyu yetecek şekilde optimize edilmiştir ve daha uzun bir pil kullanım ömrüne sahiptir. Xperia XZ1, davranışlarınızı öğrenip ihtiyaçlarınıza uyum sağlayarak zaman içinde daha akıllı hale gelir.

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş