Sony Xperia Z5

Akıp geçen anların sonsuza kadar sürmesini sağlayın

En hızlı otomatik netleme teknolojimiz ile göz açıp kapayıncaya kadar geçen hızlı anları yakalayın. Hayatın en güzel fotoğraf fırsatlarının kaçıp gitmesine izin vermeyin. Onları Xperia Z5 ile yakalayın. Hibrit Otomatik Odaklama teknolojisine sahip bu kameralı telefon hız ve doğruluk konusunda uzmandır. 23 megapiksel ve beş kat daha güçlü görüntü yaklaştırma teknolojisiyle donatılmış Xperia Z5, akıp giden anlatı bile yakalayabilir. Göz kamaştırıcı netlikte. İlk denemede. Xperia Z5, iki farklı teknolojiyi birleştirerek inanılmaz hızlı ve hassas 0,03 saniyelik otomatik netleme sunar. Sony’nin kamera sensörleri, lensleri ve özel Net Görüntü Yaklaştırma teknolojisi sayesinde kaliteyi kaybetmeden konunuza 5 kat yakınlaşın.

Geceyi aydınlatın

Xperia Z5 ile gecenin büyüsü asla kaybolmaz. Yeni nesil Sony görüntü sensörü sayesinde mükemmel gece manzaralarını gördüğünüz gibi yakalayabilirsiniz. Üstelik kirlilik ya da bulanıklık olmadan.

Güzellik vücut buldu

Xperia Z5, hissedebileceğiniz bir tasarım farkı sunar. Hassas işlemeli bir metal çerçeve. Pürüzsüz, basitleştirilmiş biçim. Hem göze hoş gelen hem de dokunuşu harika hissettiren buzlu cam arka yüzey. Yağmur yağar, telefon lavaboya düşer ya da üzerine içecekler devrilir. Xperia Z5, Sony’nin öncü suya dayanıklı tasarımına ve IP68 derecesine sahiptir. Çünkü biraz su günü mahvetmemelidir.

Sizi tanıyan telefon

Xperia Z5 cihazının güç düğmesi, yeni entegre parmak izi sensörümüze sahiptir. Sezgisel biçimde telefonun yan tarafına yerleştirilen düğme ile, telefonunuzu elinize alıp tek bir hareketle güvenli bir şekilde kilidini açabilirsiniz.

Ya günler daha uzun olsaydı?

İki günlük pil ömrü ile daha fazlasını yapın. Xperia Z5, tek bir şarj ile iki güne kadar çığır açan bir pil ömrü sunar. Daha fazla müzik dinleyin, günlerce konuşun ve endişelenmeden geç saatlere kadar dışarıda kalın. Güce ihtiyacınız olduğunda, Xperia Z5 cihazının Hızlı Şarj özellikleri sadece 45 dakikada size tam gün yetecek güç sağlar.

 

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş