Zhiyun Smooth Q

Rahatça Çekebilmeniz İçin Manuel Yakınlaştırma

Özel mobil uygulamaya bağlanarak, Bluetooth aracılığıyla, Smooth-Q, kameranın stabilizatör üzerinden doğrudan yakınlaştırılmasını sağlar. Tek dokunuşla veya düğmeyi çekerek, anı daha yoğun bir şekilde odaklayabilir ve yakalayabilirsiniz.

Yeni Optimize edilmiş Stabilze Sağlayıcı Sistem

Smooth-Q, dünyanın gelişmiş elektronik stabilize sistemi 5. Jenerasyon Instune Algoritmalarıyla güçlendirildi. Tork çıkışında %40’lık bir iyileşme gerçekleştirdi. Bu sayede 220g’lık taşıma kapasitesine sahip oldu.

Daha İyi Kullanıma Sahip Geliştirilmiş Motor Torku

Smooth-Q yalnızca PLUS boyutlu akıllı telefonları desteklemekle kalmaz, aynı zamanda lensler, ışık dengeleyici lamba ve mikrofon gibi dış eklentileri daha geniş bir uygulama yelpazesini destekler.

Daha güçlü, daha hafif

Dahili bir şarj edilebilir pille çalışan Smooth-Q, yalnızca 12 saatlik ultra uzun çalışma süresini desteklemekle kalmaz, aynı zamanda USB portu üzerinden taşınabilir güç kaynağıyla bağlantıya izin veren uzun süreli görev için yedek güç olur. Zamanınızı ve yükünüzü yalnızca 440g’lık süper kompakt bir yapı ile artık yolda tek bir anı kaçırmadan hafif seyahat edebilirsiniz.

Çoklu Akıllı Kontroller

ZY Play’in çeşitli yenilikçi işlevleri ile Smooth-Q, güzel sinematik etkileri ile çekimlerinizi mükemmel hale getirmekle kalmaz aynı zamanda birden fazla akıllı kontrol gerçekleştirir. Nesne İzleme fonksiyonunu aktive ederek gimbal ve telefon kamerası hedefi otomatik olarak izleyecek ve odaklamayı sağlayacak şekilde yapılandırılacaktır. Böylece herhangi bir canlı anı kaydedebilir ve katılabilirsiniz. Buna ek olarak, aynı zamanda timelapse, slowmotion, uzun pozlama, çok stilli filtreler ve daha fazlası için yaratıcılığınızı esin kaynağı olarak destekler.

Bireyselleştirilmiş Çok Renkli Tasarım

Özel tasarlanmış yüksek molekül ağırlıklı bileşik malzeme ile ergonomik olarak imal edilen Smooth-Q, bireysel stilinize uyacak şekilde jet siyah, altın, rose gold&uzay gri – olmak üzere 4 moda renkte sunulmaktadır.

Kolay Dönebilen 2 Yönlü Tutucu

Farklı kullanıcıların çeşitli uygulama taleplerine yanıt olarak ve konforu en üst düzeye çıkarma ve kullanım kolaylığı amacıyla Smooth-Q, 2 yönlü mobil tutucu ile inovatif olarak tasarlanmıştır. Basitçe başparmak vidasını gevşetin, akıllı telefonun hızlı bir dikey / yatay duruş oluşturmak için mobil tutucuyu 90° döndürün. Kameranızın döndürülmesiyle yorucu tüm çekimlere elveda diyin.

Tek Adımda Denge İçin Kolay Tutucu

Eşsiz teleskopik şaft tasarımıyla dikkat çeken Smooth-Q, monte edilmiş el cihazının bir adımda kolayca dengelenmesini sağlar; bir sonraki videonuzu çekmek için zaman harcamayacaksınız!

Evrensel Montaj Portu İle Yaratıcılığınızı Geliştirin

Altta evrensel 1/4″ vida yeri bulunan Smooth-Q,, tripod montajı, uzatma çubuğu veya vantuz gibi çeşitli fotoğraf ekipmanlarına ve cihazlarına monte edilebilir. Böylece sadece rocker-arm görüntüleri üretebilir. Ellerinizi rahatça kullanırken, ideal görüş ile rahatlıkla timelapse videolar da yapabilirsiniz!

Rahatça Çekebilmeniz İçin Manuel Yakınlaştırma

Özel mobil uygulamaya bağlanarak, Bluetooth aracılığıyla, Smooth-Q, kameranın stabilizatör üzerinden doğrudan yakınlaştırılmasını sağlar. Tek dokunuşla veya düğmeyi çekerek, anı daha yoğun bir şekilde odaklayabilir ve yakalayabilirsiniz.

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş