• Xtreme Bluetooth Hoparlör

Jbl Xtreme Hoparlör

Güçlü ses, şimdi taşınabilir JBL Xtreme, yeryüzünü sarsan güçlü bir stereo ses çıkaran taşınabilir Bluetooth hoparlördür. 15 saate kadar oynatma süresini ve çift USB şarjını destekleyen büyük bir şarj edilebilir 10.000mAh Li-ion pil bulunan bu hoparlör, müziğinizi ve cihazlarınızı ihtiyaç duyduğunuz sürece kolayca bağlamanızı sağlar. JBL Xtreme’e, içinde siyah, mavi ,kırmızı veya kamuflaj renkte olan sıçramaya dayanıklı kumaş tasarımıyla heyecanı nerede olursanız olun – iç mekanda veya açık havada, havuz kenarında parti veya bahçede barbekü olsun – kullanmak için güvenebilirsiniz. Aynı zamanda net konferans aramaları için bir gürültü ve yankıdan iptal eden mikrofonu ve dinleme deneyimini güçlendirmek için birden fazla JBL Connect özellikli hoparlörü kablosuz olarak birbirine bağlayabilen JBL Connect özelliklerine sahiptir.

Güçlü Ses Şimdi Yanınızda

JBL Xtreme Black ortalığı sallayacak gücüyle kalitesini 4 transdüser ve kenarlarda gururla sergilenen iki bas çıkışıyla üretir. 10,000mAh gücünde Li-ion pili sayesinde 15 saate kadar aralıksız ses yayını yapabilen JBL Xtreme Black iki adet USB sayesinde inanılmaz pil kapasitesiyle diğer cihazlarınızı şarj edebilme imkanı da sunar. JBL Xtreme ile ister iç ister dış mekanlarda müzik dinleyebilirsiniz zira suya dayanıklı tasarımı (su geçirmez değildir, sıçramalardan etkilenmez) ile ufak kazaları dert etmeniz gerekmez.

Sadece Müzik Mi?

Hayır, JBL Extreme konferans çağrıları bile kristal netliğinde yapabilmeniz için eller serbest hoparlör şeklinde de çalışabilir.

Daha Çok Ses?

JBL Connect ile kablosuz bağlantı üzerinden birden fazla JBL cihazı birbirine bağlar ses gücünüzü arttırabilirsiniz.

Wireless Bluetooth Yayın

Üç değişik cihaza bağlanabilme özelliği

Yüksek Güçlü 10,000mAH Şarj edilebilir Pil

15 saate kadar müzik dinlemekle kalmayın, telefon ve tabletlerinizi de şarj edin.

Çağrı Cevaplama

Tek tuşla telefon görüşmeleriniz yapın ve ses yankısı kontrolü özelliği ile dış mekanlarda bile rahat iletişim kurun.

Sıçramaya Dayanıklı

Yağmur ya da sıçramalara dayanıklıdır, akan suyun altına bile koyabilirsiniz. Sadece suyla kaplamayın ya da suya batırmayın.

JBL Bass Yayıcısı

Bas sesleri hissetmekle kalmaytın, aynı zamanda görün! İkili dış pasif radyatörleri ile hoparlörünüzün ne kadar güçlü olduğu meydanda!

8.4 Total Score
Çok İyi

Fiyat
7.5
Dizayn
8.5
Ses Kalitesi
9
Şarj
8.5
ARTILAR
  • Ses Kalitesi
  • Taşınabilir olması
EKSİLERİ
  • Ağırlık
Yorum yaz
We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş