Samsung Note 8

Tasarım

Galaxy Note8’in yenilikçi tasarımı sizi 6.3” büyüklüğündeki sonsuz ekranıyla karşılıyor. Gelmiş geçmiş tüm Galaxy serileri içerisinde en büyük ekrana sahip olan Galaxy Note8 size daha geniş bir görüş ile yeni S Pen’iniz için daha geniş bir alan sağlıyor. 18.5:9 en boy oranına sahip Galaxy Note8, dar gövdesi ve eşsiz tasarımı ile elinize rahatça sığar. Sonsuz ekranın 18.5:9’luk en boy oranı ile filmlerinizin tadını daha fazla çıkarın. Galaxy Note8’in manzara modu, sizi her yere götüren daha zengin ve daha eğlenceli bir deneyim için %14 daha geniş bir görüntülenme alanı sunar. Galaxy Note8 hayatınızı kolaylaştırmak üzere tasarlandı. Kıvrımları ve kesintisiz gövdesi, size rahat bir tutuş sağlarken, S Pen’iniz ile özgürce çizim yapabilmeniz için geliştirildi. Arka bölümde kolayca ulaşılabilen parmak izi tarayıcı ve Sonsuz Ekran’ın alt bölümünde yer alan ana ekran tuşu ihtiyacınız olana kadar görünmez kalacak şekilde konumlandırıldı. 18.5:9 en boy oranı, çoklu görevleriniz için tasarlandı. Aynı anda iki uygulamayı açmak için Çoklu Pencere modunu aktif hale getirin. Birlikte kullandığınız uygulamaları eşleştirerek tek dokunuşla aynı anda ikisine birden erişebilirsiniz. Artık müzik dinlerken yolunuzu bulabilir veya alışveriş yaparken haberleri okuyabilirsiniz.

S Pen

Kendi emojilerini çiz, animasyonlu GIF’ler yarat veya fotoğraflarına el yazısıyla notlar düş. Canlı mesaj ile değer verdiğin insanlarla hislerini paylaş. Kelimeler yetersiz kaldığında, kendini animasyonlu GIF’lerle ifade et. S Pen’in Smart Select özelliğiyle video’nun bir kısmını seçip sosyal medya üzerinden arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Görsel içinden karışık şekiller seçip istediğin yere hem yapıştırabilirsin hem de paylaşabilirsin.

Kamera

Galaxy Note8’in çift kamerasıyla canlı ve net çekimler yapın. Net bir şekilde yakınlaştırma yapmanızı sağlayan 2x optik zoom desteği sunar. Ve her iki kamera da, kamera sarsıldığında bile sabit bir görüntü sunarak güzel fotoğraflar çekmenizi sağlayan optik görüntü sabitleme (OIS) özelliğine sahiptir. Deklanşör düğmesine basmadan önce istediğiniz yeri odaklayın. Canlı odaklama, objeyi öne çıkaran güzel Bokeh efektli fotoğraflar çekmenizi sağlar. Eğer tam anlamıyla memnun kalmazsanız, arka plan bulanıklığı seviyesini ayarlayabilirsiniz. Canlı odaklama ile fotoğraf çekiyorsanız eğer, Dual Capture ile çerçevenin dışında olanlar da fotoğraflanır. Bu sayede kaçırmış olabileceğiniz anların keyfini çıkarırsınız. Karanlıkta harika fotoğraflar çekmek artık mümkün. Parlak F1.7 lens ve büyük 1.4µm pikseller ortamda yeterince ışık bulunmadığında daha fazla ışığı size temin eder. Çift Piksel Sensör sayesinde hızlı ve doğru odaklama yapar. Bir selfie ya da grup fotoğrafı çekerken, ön kameranızı açın ve paylaşmaktan mutluluk duyacağınız harika fotoğraflar çekin. Parlak merceği, düşük ışık koşullarında bile ayrıntıları temiz tutarken, Smart Auto Focus özelliği ise çekimdeki yüzleri takip eder.

Performans

Görsel açıdan zengin oyunları oynamak veya uygulamalar arasında geçiş yapmak adeta rüzgar hızında! 10nm mobil işlemci, 6GB RAM ile çalışıp hızlı ve kesintisiz bir deneyim sunar. Galaxy Note8 hem gigabit LTE’yi hem de gigabit Wi-Fi’yi destekliyor. Bu, saniyede 1 gigabitlik bir hızla ağlara bağlanmak ve üstün bağlantı hızı sağlamak için tasarlandığını gösteriyor. Grafik ağırlıklı oyunlar, Galaxy Note8’in Vulkan API desteği sayesinde hafif hissediliyor. Vulkan, programlama ve grafikler arasında hızlı bağlantılar kurarak, şarjınızı boşa harcamadan üstün performans sağlıyor. Telefonunuz, fotoğraflarınızdan video ve müziklerinize, uygulamalarınızdan dosyalararınıza kadar değ er verdiğiniz pek çok şeyi içerir. Galaxy Note8’in mikroSD kartı sayesinde telefonunuzun hafızasını 256GB’a kadar artırabilirsiniz. Bu sayede yeni içeriklere yer açmak için herhangi bir şeyi silmek zorunda kalmazsınız. Telefonunuzu şarj etmeniz gerektiğinizde kabloları kafanıza takmanıza gerek yok. Galaxy Note8’in kablosuz şarj olabilme özelliğiyle telefonunuzu şarj etmek artık çok kolay. Yağmura yakalansanız bile Galaxy Note8’inizi kullanmaya devam edebilirsiniz, çünkü suya ve toza karşı dayanıklıdır. Telefonunuzun kilidini gözünüzle, yüzünüzle ya da parmağınızla açmak size gerçekten önemli olan şeylere odaklanma özgürlüğü verir. Ve Samsung Knox, biyometrik verilerinizi koruduğu gibi telefonunuzda olan her şeyi koruyarak kafanızın rahat etmesini sağlar.

 Phone +

Klavyeniz ve büyük bir monitörünüz olduğunda çalışmalarınızı daha hızlı ve daha iyi bir şekilde halledersiniz. Samsung DeX ve Galaxy Note8 ile bir monitör, klavye ve mouse’a bağlanarak istediğiniz her yeri ofisiniz yapabilirsiniz. Gear 360 (2017) ve Galaxy Note8’i kullanarak hayatınızı 360 derece gerçek zamanlı paylaşın. Galaxy Note8’inizi Gear VR ile deneyin, yepyeni dünyalara gidin.

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş