Xiaomi Powerbank Pro 10.000 Mah.

Type-C Usb Şarj

Mikro USB kablosu, telefonlar, tabletler, notebooklar ve daha fazlasını destekleyen geniş bir şarj seçenekleri yelpazesi için Type-C adaptörü ile birlikte gelir. IOS cihazlarını şarj etmek için kendi kablosu ile eşleştirmeniz yeterlidir.

İncelik

Zarif ve ince, normal 10000mAh Mi Powerbank’e göre% 42 daha ince ve 5000mAh Mi Powerbank’ten yalnızca 2,6 mm daha kalın ancak iki kat kapasiteye sahip.

Çift Taraflı 18W Hızlı Şarj

İster şarj olsun ister şarj etsin, 10000mAh Mi Power Bank Pro hızlı hareket eder. 18 W’a kadar hızlı şarj ile, bağlı her bir cihazı güvenli bir şekilde şarj etmek için güç çıkışını akıllıca ayarlar.

Düşük güç şarjı için çift basın

Bluetooth kulaklıkları veya zindelik bantları gibi düşük güçlü cihazları güvenle şarj edin. 2 saatlik düşük güç şarjı yapmak için güç düğmesine iki defa basmanız yeterlidir.

Yüksek yoğunluklu lityum polimer piller

ATL / Lishen tarafından sağlanan inanılmaz yoğun, 10000mAh piller, telefonunuz, tabletiniz, kamera ve diğer cihazlarınız için taşınabilir güç gereksinimlerini karşılamak için kullanılır.

Dokuz katman, birinci sınıf devre yongası koruması

Kabul edilen USB akıllı kontrol çipleri ve Texas Instruments tarafından üretilen şarj / deşarj fişleri ile, Mi Power Bank sadece devre yonga koruması dokuz katman sağlamakla kalmaz. Ayrıca şarj verimliliğini de arttırır.

% 93’e kadar dönüşüm oranı

Dünya standartlarında yongalar sadece daha güvenli değil, şarj dönüşüm oranlarını arttırır ve deşarj voltajını stabilize eder.
Gelişmiş dirençli kapasitans sensörleri ile 10000mAh Mi Power Bank daha dayanıklıdır ve şarj verimliliğini optimize eder.

We will be happy to hear your thoughts

Bir cevap bırakın

Toplam puanınız

Register New Account
Reset Password
× Sipariş